وضعیت بحرانی زباله شهر جویبار

سال هاست اهالی روستاهای همجوار محل دپوی زباله جویبار معترض مسئله محیط زیست و سلامت عمومی منطقه هستند اما متاسفانه شهرداری ضرورتی برای اولویت دادن به حل این معضل نشان نداده است ، به هر حال زنگ خطر زیست محیطی زباله مدت هاست در شهر جویبار به صدا درآمده و به نوعی می توان آن را یک چالش بزرگ برای شهر جویبار و روستاهای اطراف محل دپوی زباله دانست که محیط، آب ، خاک و حتی نفس کشیدن مردم را تهدید می کند.

بورس کالا

سلطانی‌نژاد در اعلام برنامه‌های کلان سال ۹۹ بورس کالا از تمرکز ویژه این بورس بر توسعه ابزارهای مالی جدید خبر داد و گفت: بورس کالا در تلاش است تا به بزرگترین بازار کالایی متشکل منطقه و مرجع پایدار قیمت کالاها و اوراق بهادار مبتنی بر کالا که در تولید آن ها دارای مزیت هستیم، تبدیل شود.

نمایندگان مازندران عضو هیات رئیسه و کمیسیون تخصصی مجلس

روز گذشته انتخابات هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس برگزار شد و از مازندران علی بابایی کارنامی، کمال علیپور و علی اصغر باقرزاده به عضویت هیات رئیسه کمیسیون های خود در آمدند.

هیات رئیسه کمیسیون های مجلس یازدهم

با آرای نمایندگان اعضای هیأت رئیسه ۱۳ کمیسیون تخصصی مجلس یازدهم شورای اسلامی در اجلاسیه اول انتخاب شدند که در این میان نام سه نماینده استان مازندران به چشم می خورد.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح بهرامی

حجت الاسلام بهرامی: پرونده قائم مقام شهردار سابق تهران بسیار پیچیده و مهم است که ۹ متهم دارد که آقایان شریفی و سیف دو بازداشتی این پرونده و بقیه با قرار وثیقه آزاد هستند.

لیست اعضای کمیسیون های مجلس یازدهم

لیست نهایی اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم مشخص شد و در اختیار نمایندگان قرار گرفت

حسینعلی ابراهیمی مدیرکل محیط زیست استان مازندران

مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران ،گفت : در بخش مدیریت پسماند در استان مازندران با معضل های بسیاری مواجه هستیم که مقصر اصلی آن هم شهرداران هستند که نتوانستند تا کنون برنامه مناسبی برای حل معضل پسماند شهری ارائه دهند.

ابوالقاسم مدانلو مدیرعامل کارخانه کاسپین لوله طبرستان
  • ابوالقاسم مدانلو مدیر عامل شرکت کاسپین لوله طبرستان؛

حمایت دولت از بخش خصوصی بسیار ضعیف است/ جهش تولید با شعار محقق نخواهد شد + ویدئو

مدیر عامل شرکت کاسپین لوله طبرستان جویبار ،گفت :دولت باید برای حمایت از بخش خصوصی باید ساختار جدیدی را در نظر بگیرد تا سرمایه گذاران هم با توسعه تولید دغدغه دولت در زمینه اشتغال را برطرف کنند.

نحوه فورش سهام عدالت

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت، ضمن تشریح جزئیات فروش این سهام، اعلام کرد: افرادی که برای فروش سهام عدالت به کارگزاری‌ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند سهام هر یک از شرکت‌ها را تا ۳۰ درصد انتخاب کرده و بفروشند اما افرادی که از طریق بانک نسبت به فروش اقدام می‌کنند نیازی به کد بورسی ندارند و با کد ملی ۳۰ درصد از ارزش سهام خود را بدون تعیین نوع سهام و به انتخاب بانک می‌فروشند.

سوگند اعضای هیئت رئیسه مجلس یازدهم

منتخبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعضای هیئت رئیسه سال اول مجلس را مشخص که بر این اساس قالیباف اولین رئیس مجلس یازدهم خواهد بود

رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر رعایت تقوا و انصاف و اجتناب از حبّ و بغض‌های شخصی و جناحی گفت: نه حقّی از مدیر و مجری خدوم و زحمت‌کش ضایع شود و نه اغماض و اهمالِ بی‌مورد صورت گیرد.

قیمت نفت 6 خرداد 99

کاهش محدودیت های اعمال شده برای کرونا در جهان و کاهش تولید نفت اوپک موجب افزایش قیمت جهانی نفت شده است و با ادامه این روند طی ماه های آینده بازار نفت به توازن خواهد رسید

بهرام نجفی اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران

سرپرست اداره کل غله مازندران گفت: باتوجه به پتانسیلی که در کارخانجات آرد مازندران وجود دارد و با توجه به ایجاد منطقه آزاد در استان، ظرفیت مناسبی برای صادرات فراهم شده است

کریمی فیروجایی؛مجلس یازدهم با حذف قوانین درهم تنیده، قدرت و اقتدار نمایندگان مردم را در اعمال نظارت بر عملکرد دولت ارتقاء می بخشد

استنادنیوز؛ منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم گفت: مجلس آتی با تدوین سازوکار عملیاتی برای چابکی و بانشاطی کشور براساس بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب به مرکز کنترل و فرماندهی پیشرفت آرمانی نظام اسلامی تبدیل خواهد شد.

ربیعی؛ دولت هیچ ارتباطی بین واگذاری‌ها و کسری بودجه‌اش برقرار نکرده است

استنادنیوز؛ سخنگوی دولت بیان دشت: همیشه قرار نیست که بورس با یک زاویه رو به بالا باشد و افت و خیز هم دارد، اما همه کسانی که دلمان برای کشور می سوزد بدانیم که راه حل این است که بتوانیم نقدیندگی مردم را به سمت حرکت سالم ببریم.

حسینقلی قوانلو رئیس صمت استان مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدت و تجارت استان مازندران با اشاره به اینکه برای رشد تولید علاوه بر تسهیلات بانکی باید از بازار بورس هم نهایت استفاده را برد، افزود: با رشد خوبی که بازار بورس دارد اکنون بسیاری از شرکت ها دیگر به دنبال تسهیلات بانکی 18 درصد نیستند و به راحتی از بازار سرمایه تامین میکنند. یکی از راه های خوبی است که صنایع استان هم می توانند از آن نهایت استفاده را ببرند.

صفحه1 از48

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار