در صورت شیوع پیک سوم کرونا، وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگو باشد

منتخب مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم با اعلام اینکه اگر پیک سوم کرونا در کودکان باشد، باید وزیر آموزش و پرورش پاسخگو باشد، افزود: پروتکل های بهداشتی نه فقط در مدارس محروم بلکه در مدارس برخوردار هم اجرا نمی شود.

توافقنامه خرید واکسن کرونا

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در راستای مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر خرید واکسن کووید ۱۹ از ساز و کار کواکس، با هماهنگی های انجام شده از سوی اداره کل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت، توافقنامه‌ای از سوی محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن، ارسال شد.

جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران ضمن اعلام آمار برخورداری از نعمت گاز در شهرها و روستاهای مازندران، به پروژه های بزرگ این شرکت به منظور افزایش پایداری جریان گاز در استان اشاره کرد.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه «امسال مراسمی با عنوان راه پیمایی اربعین نداریم»، گفت: هم راه‌پیمایی برای کربلا نداریم و هم راه‌پیمایی در ایران نداریم.البته عزاداری بر اساس پروتکل‌های بهداشتی برای اربعین و روزهای دیگر ماه صفر برگزار می‌شود.

رئیس جمهور

رییس جمهوری با بیان اینکه بورس فراز و نشیب دارد و نباید کوتاه مدت به آن نگاه کرد، تاکید کرد: مسولان بورس از سرمایه های مردم مراقبت کنند.

مهدی سعادتی نماینده بابل

نماینده مردم بابل در مجلس با اعلام اینکه با مشارکت مسئولین وحتی پیگیری ما در سطح ملی می توانیم تصفیه خانه استاندارد و اصولی برای شهرک صنعتی بابل پیش بینی کنیم، گفت: به دنبال جلوگیری از آلودگی زیست محیطی در شهرکهای صنعتی هستیم.

علی بابایی کارنامی نماینده ساری

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه نیروگاه زباله سوز ساری باید تا آبان ماه امسال به بهره بردرای برسد، گفت: نهایت تا پایان امسال باید افتتاح این پروژه را جشن بگیریم، از استانداری هم درخواست میکنم که نظارت های لازم را بر روی این پروژه داشته باشد چرا که این طرح از مطالبات جدی مردم است.

استاندار مازندران

استاندار مازندران از بهره بردرای و کلنگ زنی 674 طرح هفته دولت در سطح این استان خبر داد.

تغییر مسیر رودخانه در سوادکوه شمالی

تجاوز به حریم رودخانه اوتیجون و تغییر مسیر آن در سوادکوه شمالی با توجه به تجارب تلخ وقوع سیل در سال گذشته موجب نگرانی مردم منطقه و روستای مهدی آباد شده است.

مجید حسین زادگان استاندار مازندران

استناد نیوز / استاندار مازندران با بیان اینکه پیشنهاد ممنوعیت سفر در تعطیلات تاسوعا و عاشورا به این استان در ستاد مقابله با کرونا ارائه شده است، گفت: هم اکنون هتل ها و مهمانپذیرها به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل است.

سامان سوهانیان مدیرمسئول گروه رسانه ای استناد

سامان سوهانیان مدیرمسئول استنادنیوز؛ حلقه مفقوده مبارزه عملی با فساد، عدم حمایت از شکل گیری رسانه آزاد است، لذا در این خصوص نیازمند وضع قوانینی حمایتی از این حرفه و شغل خبرنگاری در مجلس شورای اسلامی و تغییر نگاه مدیریتی کشور هستیم.

حسن روحانی

رئیس جمهور صلح در افغانستان را صلح و ثبات برای همه منطقه عنوان و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت و دولت افغانستان، برای صلح و ثبات حضور داشته و نقش دولت افغانستان نیز در تلاش های بین المللی در زمینه دستیابی به صلح، برای ایران اهمیت دارد.

رهبری انقلاب

استناد نیوز / حضرت آیت الله خامنه ای در مسئله عزاداری ماه محرم فرمودند: معیار آن چیزی است که ستاد ملی کرونا اعلام می‌کند، چرا که اگر همین مقدار مراقبت و کنترل هم سست شود، فاجعه‌ای بزرگ پدید خواهد آمد.

سرهنگ مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران

فرمانده سپاه کربلا مازندران در مراسم آغاز مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان جویبار از توزیع ۹۴ هزار بسته معیشتی همزمان با آغاز دهه ولایت و امامت در مرحله اول از این دوره از رزمایش کمک های مومنانه در مازندران خبر داد.

گزارش مردمی وضعیت آسفالت و کوچه های خاکی شهر جویبار

وضعیت نامساعد آسفالت خیابان های شهر جویبار و کوچه های خاکی این شهر سوژه دوربین گزارشگر مردمی استناد نیوز شد تا صدای مردم را به گوش مسئولین شهری و استانی برساند

آمار کرونا در مازندران

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل ۱۸۱۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ و یا افراد مشکوک به ویروس کرونا در مراکز درمانی زیرنظر این دو دانشگاه علوم پزشکی بستری هستند.

صفحه1 از49

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار