\

افتتاح و کلنگ زنی ۵ پروژه راهداری در هفته دولت

  • کد خبر: 2111102441
  • چاپ
  • انتشار: 09 شهریور 1401 - 08:00

درهفته دولت ۵ پروژه حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جویبار کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.

 


خبرنگار سمیه ابوالحسنی
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جویبار از افتتاح و کلنگ زنی ۵ طرح با اعتبار ۱۹‌میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در هفته دولت خبر داد.
حمید محمدی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام اینکه محور جویبار به کوهی خیل به طول بیش از ۲ کیلومتر افتتاح خواهد شد، گفت: برای اجرای این طرح ۱۲ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد.
وی دیگر طرح های هفته دولت را افتتاح راه قوشچی محله و دونچال به میستان با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بیان کردو افزود:محور روستای اسماعیل کلا به طول بیش از ۲ کیلومتر و با اعتباریک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و سید زین العابدین به بیکار آیش به طول ۳ کیلومتر و با اعتبار بیش از دومیلیارد و ۸۰۰میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
محمدی در ادامه با بیان اینکه استارت کار تکمیل و تعریض سه راه میارکلا به پهناب به طول بیش از ۴ کیلومتر با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان آغاز شده است ، اظهار داشت:روکش آسفالت راه روستایی شورکاو راه روستایی سرو کلا به دیو کلا تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس اداره راهداری جویبار بیان کرد: قراردادتکمیل راه دسترسی کردکلا به دریابه طول ۲ کیلومتر بسته شده و اعتبار اجرایی این طرح ۲ میلیارد تومان است .
محمدی در خاتمه مهترین پروژه راهداری در سال‌جاری را ادامه تعریض جویبار به قائمشهر محدوده شیب آببندان بیان کردو گفت: این محور به طول ۹۰۰ متر و با اعتبار پنج میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.

آبtelegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار