نبود زمین مهمترین چالش در جذب سرمایه گذار در جویبار\

نبود زمین مهمترین چالش در جذب سرمایه گذار در جویبار

  • کد خبر: 2111102408
  • چاپ
  • انتشار: 03 شهریور 1401 - 10:55

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جویبار از کمبود زمین برای جذب سرمایه گذار در ابن شهرستان خبر داد.


خبرنگار- سمیه ابوالحسنی
بهرام عبدالله پور در گفتگو با خبرنگار استناد نیوز با اعلام اینکه سرمایه گذاران زیادی برای احداث واحدهای تولیدی به ما مراجعه می کنند، گفت: متاسفانه در شهرک صنعتی با کمبود زمین مواجه هستیم و در حال پیگیری خرید زمین برای ایجاد ناحیه صنعتی کوچک در شهرستان هستیم .
وی با اعلام اینکه در هفته دولت شرکت شیمی پلاست با هزینه ۶۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد، افزود: شهرک صنعتی جویبار در زمینی به مساحت ۹۳ هکتارو ۱۸۲ واحد صنعتی جانمایی شده است .
عبدالله پور تعداد واحدهای فعال شهرک صنعتی را ۱۰۰واحد عنوان و اظهار داشت: ۷ واحد راکد و ۲ واحد نیز در تملک بانک قرار دارند و رایزنی برای حل مشکل این واحدهادر حال انجام است .
وی با اشاره به اینکه در بحث بسته رونق تولید ۱۹ واحد تولیدی ثبت نام کرده اند، افزود: از این تعداد ۹ واحد موفق به اخذ تسهیلات شده اند و مابقی نیز در نوبت دریافت این تسهیلات قرار دارند.
رئیس اداره صمت جویبار با اعلام اینکه در ۵ ماه نخست سال، ۵ هزار بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان صورت گرفته است، بیان کرد: از این بازرسی ها ۲۲۷ واحد متخلف شناسایی و به تعزیرات شهرستان معرفی شدند.
وی در پایان گفت: ۷۷ مورد گزارش ستاد خبری در سامانه ۱۲۴ ثبت شد و این موارد توسط بازرسان ما مورد رسیدگی قرار گرفت.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار